Ponuka izieb a cenník

Študentský dom sv. Melichara poskytuje ubytovanie pre 45 študentov (mladých pracujúcich). Izby sú situované na 2. nadzemnom podlaží a v podkroví. Jednotlivé bunky sú rozdelené na dievčenské a chlapčenské.

Obytné bunky na 2. nadzemnom podlaží sú prístupné priamo z pavlače a obsahujú dve izby, samostatné wc s umývadlom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a malú kuchynku. 2 a 3 lôžkové bunky sú rozdelené medziposchodím na dennú a nočnú časť.

 

Bunky v podkroví sa delia na dva trakty, ktoré sú prístupné samostatnými schodiskami z pavlače. V obytnej časti orientovanej na Rooseveltovú ulicu sú bunky zložené z dvoch izieb, samostatného wc s umývadlom a kúpeľne s wc a sprchovacím kútom. Spoločná kuchynka je umiestnená na chodbe. Druhý trakt má dve väčšie bunky zložené z 2 a 3 izieb, ich súčasťou je tiež samostatné wc s umývadlom, kúpeľňa s wc a sprchovacím kútom a spoločná kuchynka v rámci bunky.

Základné vybavenie izby: jednolôžková posteľ, písací stôl, stolička, šatníková skriňa, knihovňa, vešiak na kabáty, zrkadlo a odpadkový kôš. K vybaveniu izby patria aj periny a pripojenie na internet (wifi alebo kábel), ktoré je zahrnuté v cene izby.

Cenník

2. nadzemné podlažie

izba počet izieb cena / osobu
1 lôžková 2 150 €
2 lôžková 3 140 €
3 lôžková 4 130 €

 

Podkrovie

izba počet izieb cena / osobu
2 lôžková 7 130 €
2 lôžková 2 120 €
3 lôžková 2 120 €

 

Pôdorysy jednotlivých podlaží s cenou za izby si môžete pozrieť v týchto súboroch: