Oznamy UPC

nedeľa, 17. jún 2018 23:59

OZNAMY UPC: 4. jún 2018 – 10. jún 2018

   1. Posledná pondelková svätá omša bude júna 2018. Všetkých Vás srdečne pozývame na túto našu slávnosť. Bude to svätá omša Te Deum, ktorá bude spojená s rozlúčkou s našimi absolventmi. Chceme sa im pri tejto poslednej vysokoškolskej sv. omši v akademickom roku poďakovať za chvíle prežité v UPC a podarovať im malé prekvapenie na pamiatku. Preto pozývame všetkých  absolventov, ktorí v týchto dňoch ukončili svoje vysokoškolské štúdium, aby sa alebo aby ste ich prihlásili do zoznamu prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na našej webovej stránke, do stredy večera 13. júna.
   2. Počas prázdnin pondelkové sväté omše nebudú. Najbližšia pondelková svätá omša bude 0-tá svätá omša a to až septembra 2018.
   3. Sväté omše na internátoch sú v skúškovom období po dohode s kňazom. Od budúceho týždňa už sväté omše na internátoch nebudú.
   4. Štvrtok je pravidelná svätá omša o 18.00 hod., ktorá bude už taktiež posledná. Najbližšia štvrtková svätá omšu bude 20. septembra 2018.
   5. Veríš na život v UPC po Te Deum? 🙂 Pozývame na záverečný výlet, ktorý bude turistickou bodkou za školou. Alebo prvou aktivitou leta? Záleží na tom, ako sa na to pozeráš. Už dlhší čas sme sa „neštítili“ v Tatrách, preto sme sa teraz rozhodli pre štít. Dátum: jún 2018 (prvá letná sobota). Miesto: Východná Vysoká (2429 m), Vysoké Tatry. Doprava: individuálne vlakom z Košíc (R 602) o 6.07 hod. do Tatranskej Polianky. Ďalšie informácie sú v prihlasovacom formulári goo.gl/WzpVqHktorý je zverejnený na našej webovej stránke. Prihlasovanie do 19. júna 2018.
   6. Pozývame k podpore misií v Rumunsku. Bližšie informácie sú na našej webstránke.
   7. Pozývame k dobrovoľníckej službe pri blahorečení Anky Kolesárovej. Odkaz na registračný formulár je na našom webe upcke.sk alebo nask.
   8. Kancelária UPC od budúceho týždňa bude mať prázdninový režim. Bližšie info nájdete na našej webovej stránke.
   9. Prajeme požehnaný týždeň J