Dobrovoľníci na blahorečenie

utorok, 31. júl 2018 23:59

Koordinačný tím pre prípravu blahorečenia Anny Kolesárovej hľadá šikovných, odvážnych, zodpovedných, radostných a Boha milujúcich ľudí, ženy i mužov, ktorí sa radi stanú členmi realizačného tímu.

Preto otvára oficiálnu registráciu pre dobrovoľníkov, ktorí chcú počas slávnosti pomáhať. Záujemcovia sa môžu prihlásiť TU. Minimálny vek dobrovoľníka je 18 rokov. Registrácia sa ukončí 31. júla 2018. Prosíme Vás, aby ste prihlasovací formulár vypísali pravdivo a dôkladne.

Vybraní dobrovoľníci sa stretnú v piatok 31. augusta 2018 dopoludnia, kde budú akreditovaní pre určenú službu, dostanú presné inštrukcie a pokyny. Toto stretnutie je pre dobrovoľníkov povinné, bez účasti na ňom nie je možné slúžiť na slávnosti blahorečenia ako dobrovoľník. Zaradenie do tímovej služby vo formulári je len orientačné a dobrovoľníci budú zadeľovaní podľa potrieb.

Ak máte záujem pomôcť vyplňte formulár, prípadne sa ozvite na dobrovolnici@blahorecenie.sk alebo mobilné telefónne číslo 0948 338 003 (volať iba v pracovných dňoch medzi 8:00 – 19:00 h). Bližšie informácie o prípravách je možné nájsť na webstránke annakolesarova.sk aj na profile Anna Kolesárová, mučeníčka čistoty na Facebooku.

Správa prebratá z webstránky: annakolesarova.sk