Volejbalový turnaj 2018

štvrtok, 29. november 2018 17:00

Domáci ako neporaziteľní

Víťazom volejbalového turnaja UPC sa stal tím „Boženkárov“, ktorí suverejne ovládol celý turnaj. Výkony tohto družstva boli vyrovnané a stabilné vďaka zostave, v ktorej nastúpili. Vo finále porazili družstvo „Piccolo neexistuje“.

Do semifinále postúpilo aj družstvo „Jedlíková“ a „Všetci sme tu kapitáni“. Hlavne „Jedlíkovci“ mali blízko k postupu z lepšieho miesta v skupine, keď veľmi tesne prehrali s družstvom „Piccolo“.

Nakoniec spomenieme aj tradičných „Goja Warriors“ z Ferka Urbánka, ktorí bojovali hlavne srdcom. Turnaja sa zúčastnili aj „Folkebalisti“.

Ďakujeme Technickej Univerzite sa za poskytnutie priestorov v telocvični na internáte Boženy Němcovej a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o zdarný priebeh turnaja.

Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie športové podujatie.

 

Naše UPC pozýva na Volejbalový turnaj UPC, ktorý bude vo štvrtok, 29. novembra 2018 od 17.00 hod. v telocvični na internáte Boženy Němcovej.
Družstvá zložené z chlapcov a dievčat sa môžu prihlásiť cez tento formulár alebo na emailovej adrese: upcke@upcke.sk, do utorka 27. novembra 2018 do 22.00 hod.
Na palubovke hrá šesť hráčov, pričom dvaja z nich musia byť dievčatá. Počet prihlásených môže byť max. 12 hráčov.

Tešíme sa na vás 🙂