Ples UPC – pozvánka

štvrtok, 16. február 2023 00:00

„Lebo kde je tvoj poklad, tam bude aj tvoje srdce.“ (Mt 6,21)

V mene internátneho spoločenstva z Medickej Vás pozývame na UPC ples – 16.februára 2023. Začneme 17:30 svätou omšou v kaplnke UPC a následne sa presunieme do hotela Košice na Moldavskej ulici 5 (Jedlíkova, oproti Optime) s oficiálnym začiatkom 19:00.

Cena lístka – 30€ pre študentov, 35€ pre pracujúcich. V cene lístka je prípitok, večera (polievka a hlavné jedlo), káva, candybar, švédske stoly a nealkoholické nápoje (zvyšok necháme na Vás). Lístok je zároveň jedným lístkom do tomboly. PS: Ak by ste chceli venovať nejakú cenu do tomboly, s veľkou vďačnosťou ju prijmeme.

Vstupenky je možné zakúpiť po vysokoškolskej sv. omši 12. decembra 2022 pri východe z kostola. Lístky, ktoré sa nepredajú, budú rozdelené na jednotlivé spoločenstvá na internátoch. Okrem toho sa budú dať zakúpiť v kancelárií UPC počas pracovných hodín. Počet lístkov je relatívne malý, iba 100ks. Pri kúpe lístkov nám rovno nahláste diéty a ak máte preferenciu, s kým chcete sedieť (stoly sú okrúhle – desať miestne).

Tešiť sa môžete na milý program, živú kapelu, fotobúdku, fotografa a tombolu. Náš ples definujú slová : „vznešenosť, pôvabnosť a elegancia“ – preto nech aj náš dresscode je synonymom týchto slov. Ak by ste mali nejaké otázky, kontaktuje o. Jožka Kadlica.