Večer pre páry V.

streda, 22. marec 2023 19:00

22. marec 2023 – streda ako každá iná, no predsa niečím výnimočná. V priestoroch čajovne UPC sa znova stretlo 8 párov, ktorým na správnom budovaní ich vzťahu- partnerskom, snúbeneckom, či manželskom – naozaj ZÁLEŽÍ. Jedným z dôležitých bodov všetkých predchádzajúcich večerov bolo zachovať každému páru čo najväčšie súkromie, aby sa mohli čo najviac spoznávať vo dvojici medzi sebou, no cieľom tohto večera bol pravý opak – viac sa spoznať aj s inými pármi.

Vďaka spoločenskej hre Telepatia sa to úspešne podarilo. Nielenže sa jednotlivé páry medzi sebou zoznámili viac, ale tiež si ňou každá dvojica „zmerala“, nakoľko zmýšľajú rovnako. A nejeden partner, či partnerka ostali prekvapení pri zistení, že pri rovnakom pojme sa tomu druhému vybavia úplne iné asociácie 😀

Po hre sa už každý pár presunul k svojmu stolu, kde ich čakali okrem rôznych dobrôtok a chutného vínka aj otázky, vďaka ktorým mali možnosť načrieť viac „na hlbinu“ ich vzťahu, či do osobných životov.

A čo vy dvaja? Máte túžbu aj vy ísť vo vzťahu viac na hlbinu? Sledujte UPC oznamy a pridajte sa nabudúce k nám 🙂 Tešíme sa na vás.